Remis Sevilli. Krychowiak znów obrońcą

katatonia82 / Shutterstock.com
Malaga zremisowała z Sevillą 0:0 w pierwszym meczu nowego sezonu Primera Division. Grzegorz Krychowiak rozegrał 90 minut.

Początek meczu należał do Malagi, ale pierwszą groźną okazję stworzyli piłkarze Sevilli. Ever Banega został zatrzymany przez bramkarza, a dobijający jego strzał Kevin Gameiro nie trafił w bramkę. Później Francuz zmarnował jeszcze kilka dobrych okazji do zdobycia gola.

Od 69. minuty drużyna Krychowiaka musiała radzić sobie w osłabieniu. Z boiska za dwie żółte kartki wyleciał nowy piłkarz Sevilli Steven N'Zonzi. Próbowała to wykorzystać Malaga, która w końcówce atakowała, ale nie udało jej się zdobyć gola i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Całe spotkanie w barwach Sevilli rozegrał Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski wrócił do gry już półtora tygodnia po kontuzji pęknięcia żebra w meczu o Superpuchar Europy z Barceloną. Kolejny raz z konieczności zagrał na środku obrony.