Remis Valencii z Deportivo La Coruna

Deportivo La Coruna zremisowało przed własną publicznością z Valencią CF 1:1 (1:0) w niedzielnym spotkaniu 21. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Lucas Perez Martinez. 27-latek wpisał się na listę strzelców w 27. minucie gry. Asystę przy tym trafieniu zanotował Luis Alberto.

Goście doprowadzili do wyrównania tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry bramkarza gospodarzy pokonał Alvaro Negredo, któremu dograł Daniel Parejo.

Deportivo La Coruna zajmuje aktualnie dziewiąte miejsce w tabeli Primera Division. Piłkarze "Los Turcos" mają na swoim koncie 29 punktów, z kolei Valencia zdobyła do tej pory cztery "oczka" mniej i znajduje się na jedenastej pozycji.