Remis w meczu Saint-Etienne z Rennes

KevFB, wikipedia
AS Saint-Etienne zremisowało przed własną publicznością ze Stade Rennes 1:1 (1:1) w niedzielnym spotkaniu 34. kolejki francuskiej Ligue 1.

Kibice zgromadzeni na Stade Geoffroy-Guichard na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 40. minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Robert Beric, któremu asystował Romain Hamouma.

Goście zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą. Piłkę do siatki skierował Edson Mexer, który wykorzystał dogranie Yoanna Gourcuffa.

AS Saint-Etienne zajmuje aktualnie siódme miejsce w tabeli Ligue 1. Piłkarze "Les Verts" mają na swoim koncie 46 punktów, z kolei Stade Rennes zdobyło do tej pory dwa "oczka" mniej i znajduje się na dziewiątej pozycji.