Remis w "polskim" meczu w Ligue 1. Grosicki wypracował gola [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 16/10/16 17:20, Komentarzy: 7

0
7

W meczu 9. kolejki Ligue 1, Stade Rennais zremisowało z Girondins Bordeaux 1:1. W spotkaniu wystąpiło dwóch Polaków - Kamil Grosicki i Igor Lewczuk.

Pierwszy gol padł na chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy. W 44. minucie Kamil Grosicki wpadł w pole karne "Żyrondystów", wywierał presję na Diego Contento. a ten wpakował piłkę do własnej siatki.

Goście doprowadzili do wyrównania w 66. minucie, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola strzelił Nicolas Pallois.

Kamil Grosicki zszedł z boiska w 79. minucie, zmienił go Adama Diakhaby. Pełne 90 minut w pierwszym składzie Girondins Bordeaux rozegrał z kolei Igor Lewczuk.