Remis w Romy z Torino, grali Glik i Szczęsny

MediaPictures.pl/Shutterstock
Torino FC zremisował u siebie z AS Roma 1:1 (0:0) w pierwszym sobotnim spotkaniu 15. kolejki włoskiej Serie A.

Na Stadio Olimpico w stolicy Piemontu w ekipie gospodarzy cały mecz zaliczył Kamil Glik, natomiast wśród gości między słupkami stanął Wojciech Szczęsny. Obrońca reprezentacji Polski szesnaście minut przed końcem zobaczył żółtą kartkę.

Dziesięć minut później gola dla rzymian zdobył sprytnym strzałem z rzutu wolnego Miralem Pjanić. Dla Bośniaka było to siódme trafienie w tym sezonie. Wyrównał w doliczonym czasie z rzutu karnego Argentyńczyk Maxi Lopez.

"Byki" po tym meczu są na ósmym miejscu w tabeli, natomiast "Giallorossi" pozostali na czwartej pozycji i mają już tylko punkt przewagi nad piątym Juventusem Turyn.