betclic

"Remis z Chelsea? Newcastle będzie jeszcze lepsze!"

Ostatnia aktualizacja: 30/09/15 20:58, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Paul J Martin / Shutterstock.com

Były menedżer Newcastle United, John Carver uważa, że Sroki stać na dobre występy w Premier League, jednak nowi zawodnicy potrzebują jeszcze trochę czasu, aby wkomponować się w drużynę.

Ekipa ze St James’ Park bardzo słabo rozpoczęła rywalizację w ligowych rozgrywkach. Jak do tej pory United nie wygrali żadnego spotkania i z zaledwie trzema punktami zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

- Nowi zawodnicy potrzebują czasu, aby zgrać się z drużyną. Steve McClaren objął zespół przed sezonem i musi poznać swoich piłkarzy. To trochę potrwa - powiedział 50-letni trener cytowany przez "Sky Sports".

- Trzeba zorientować się w jaki sposób poszczególni piłkarze zachowują się na boisku i jaka jest ich najlepsza pozycja. Wiem, że Steve czeka na swoje pierwsze zwycięstwo w Premier League, a im dłużej to trwa, tym większa presja na nim ciąży - dodał.

- Prowadzi jednak grupę świetnych zawodników i ostatni remis 2:2 osiągnięty w meczu z Chelsea jest pozytywną prognozą na przyszłość. Zespół potrzebuje kolejnego dobrego występu, lecz nadchodzące spotkanie z Manchesterem City nie będzie łatwe. Kibice powinni uzbroić się w cierpliwość i poczekać na to, co się wydarzy - zaznaczył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!