betclic

"Remis z Juve nas nie zadowala"

Ostatnia aktualizacja: 04/11/15 15:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kaesler Media / Shutterstock.com

Borussia Moenchengladbach zremisowała przed własną publicznością z Juventusem Turyn 1:1 w czwartej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Tuż po zakończeniu rywalizacji trener "Źrebaków", Andre Schubert przyznał, że jego zespół zagrał dobry mecz, ale mimo to nie osiągnął zamierzonego rezultatu.

- Jestem bardzo zadowolony z naszej gry, ale nie cieszę się z końcowego wyniku. Dd samego początku było jasne, że chcieliśmy wygrać to spotkanie - powiedział 44-letni szkoleniowiec cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Chcieliśmy spokojnie rozgrywać od tyłu i wysoko zaatakować naszych rywali. Przez większość czasu nam to wychodziło. Dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i stworzyliśmy sobie kilka okazji do strzelenia bramki, ale ich nie wykorzystaliśmy - dodał opiekun niemieckiego zespołu.

- Juventus bronił się całą drużyną i byli skuteczni w powietrzu, co spowodowało nam trudności w znalezieniu luki. Staraliśmy się do samego końca, ale niestety bez skutku - kontynuował Andre Schubert.

- Szkoda, że zawodnicy nie zostali nagrodzeni za swój bardzo dobry występ - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!