betclic

Remisy Górnika Zabrze i Zagłębia Sosnowiec

Ostatnia aktualizacja: 08/10/16 19:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Chojniczanka Chojnice zremisowała przed własną publicznością w sobotnim meczu 12. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi z Górnikiem Zabrze 1:1 (0:1). Dla gospodarzy jest to już szósty podział punktów w bieżącym sezonie. 

Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił w 23. minucie gracz Trójkolorowych Erik Grendel. Natomiast do wyrównania doprowadził na kwadrans przed końcem rywalizacji 23-letni ukraiński pomocnik Irakli Meschia. 

Górnik Zabrze po 12. seriach gier ma na swoim koncie szesnaście punktów i w efekcie plasuje się na siódmym miejscu w ligowej tabeli. Natomiast Chojniczanka Chojnice na tym etapie rywalizacji zajmuje drugą pozycję. Liderem w tym momencie jest Zagłębie Sosnowiec. 

A lider zremisował przed własną publicznością w sobotnim meczu 12. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi z Drutex-Bytovią Bytów 3:3 (3:2). Warto zaznaczyć, że był to debiut na ławce trenerskiej czerwono-zielono-białych Piotra Mandrysza.

Na listę strzelców po stronie gospodarzy wpisywali się odpowiednio Dawid Ryndak, Martin Pribula oraz Martin Cseh, który dość niefortunnie skierował futbolówkę do własnej bramki. Natomiast dla ekipy z Bytowa trafiali Mateusz Klichowicz, Krzysztof Bąk i Alen Ploj.

Zagłębie Sosnowiec po 12. seriach gier ma na swoim koncie dwadzieścia trzy punkty i w efekcie plasuje się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Natomiast Drutex-Bytovia Bytów na tym etapie rywalizacji zajmuje trzecią pozycję. Czerwoną latarnią 1. ligi jest w tym momencie Znicz Pruszków. 

*******
Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze 1:1 (0:1)
Bramki: Meschia 75 - Grendel 23. 

Zagłębie Sosnowiec - Drutex-Bytovia Bytów 3:3 (3:2)
Bramki: Ryndak 33, Pribula 41, Cseh 43 (sam.) - Klichowicz 2, Bąk 26, Ploj 77. 

Chrobry Głogów - MKS Kluczbork 3:0 (2:0)
Bramki: Szczepaniak 19, Machaj 34, Wojciechowski 68.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela