betclic

Sanches: Wolałem Bayern od Manchesteru

Ostatnia aktualizacja: 25/05/16 14:45, Komentarzy: 1

0
1
Fot. dean bertoncelj / Shutterstock.com

18-letni portugalski pomocnik, Renato Sanches, który na początku maja podpisał kontrakt z Bayernem Monachium, wyznał, że miał również ofertę z Manchesteru United.

Utalentowany piłkarz zdecydował jednak, że przeniesie się do ekipy Bawarczyków, gdzie będzie miał okazję współpracować z Carlo Ancelottim i - jak zaznaczył - zdobywać tytuły.

- Manchester United złożył mi ofertę. To chyba nie jest już tajemnicą. Miałem jednak także inne. Wybrałem Bayern Monachium, bo to wspaniały klub. Na jego stadion przychodzi 65 tys. widzów, a atmosfera jest podobna do tej, która jest na Benfice. Będę zdobywał z nimi trofea - stwierdził Sanches.

18-letni Portugalczyk kosztował niemiecki klub 35 mln euro, ale Benfica może zarobić więcej, jeśli tylko zostaną spełnione dodatkowe warunki. Wtedy kwota transferu może wynieść nawet 80 mln euro.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
vs
Zarejestrowany od: 442 dni
Ilość komentarzy: 296
Oceny: +3055
Kibicuje:
Bayern Monachium
25.05.2016 / 15:16:47
Tak jak przez te ostatnie 6-7 lat Bayern stał się klubem przynajmniej z pierwszej piątki najlepszych klubów Europy tak United przez te lata strasznie obniżyło loty choć marketingowe pewnie lepiej się spisuje niż Bayern na świecie to jeśli chodzi o grę już nie jest tak wesoło w United, co do samego Sanches to daleka droga aby Bayern musiał za niego zapłacić całą sumę zawartą w umowie nie które z tych bonusów są dość wygórowane z drugiej strony gdyby te warunki zostały spełnione to też sam Bayern mógłby się cieszyć z tego transferu.

Tabela