betclic

"Reprezentacja Szkocji szuka swojego stylu"

Ostatnia aktualizacja: 05/09/15 14:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Ivica Drusany / Shutterstock.com

Szkoleniowiec reprezentacji Szkocji, Gordon Strachan przyznał, że jego drużyna wciąż nie osiągnęła szczytu formy i nadal poszukuje własnego stylu. We wczorajszym spotkaniu z Gruzją, Szkoci przegrali 0:1.

W 38. minucie spotkania Waleri Kazaiszwili strzelił bramkę, która ostatecznie zapewniła zwycięstwo jego drużynie. Szkoci zdobyli do tej pory 11 punktów i znajdują się na czwartym miejscu w grupie D.

- Jaka jest prawdziwa Szkocja? Będę musiał się tego dowiedzieć. Uważam, że jeszcze nie znaleźliśmy swojego indywidualnego stylu. Szukamy go od bardzo dawna i wczoraj wiele zrobiliśmy, aby nie przegrać - powiedział Strachan cytowany przez "Sky Sports".

- Tak naprawdę nie mieliśmy większych problemów z grą. Czuliśmy się pewnie i robiliśmy to, co należało do naszych obowiązków. Przez pierwsze pół godziny nic szczególnego nie działo się na naszej połowie. Przeciwnicy zdobyli gola już po swoim pierwszym strzale na naszą bramkę. Daliśmy z siebie wszystko, ale ostatecznie zabrakło nam wykończenia sytuacji - dodał.

Strachan uważa, że w czekającym jego drużynę meczu z Niemcami ważne będzie zdobycie chociaż jednego punktu. Ma bowiem świadomość, że wygranie spotkania będzie bardzo trudne.

- Myślę, że powinniśmy walczyć o punkty. Wciąż jesteśmy w grze, więc musimy zapomnieć o tym rozczarowaniu i w następnym meczu pokazać się z dobrej strony - podkreślił.

Mecz Szkocji z Niemcami odbędzie się 7 września o godz. 20:45. W poprzednim spotkaniu lepsza okazała się reprezentacja Joachima Loewa, która zwyciężyła 2:1.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!