betclic

Reprezentant Holandii: Nie tylko sprzedawać koszulki

Ostatnia aktualizacja: 30/07/15 17:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Fingerhut/Shutterstock

- Chcę wygrywać, zdobywać gole i wrócić do reprezentacji Holandii. Aby osiągnąć to wszystko, muszę robić znacznie więcej, niż tylko sprzedawać koszulki - stwierdził Rafael van der Vaart.

Holender skomentował swój transfer do Realu Betis - donosi dziennik "AS" - Chcę uciec od zainteresowania mediów. Przyszedłem tutaj, aby ciężko pracować na wygraną. W Sewilli czuję się jak w domu.

- Kibice są naprawdę fantastyczni. Ludzie są bardzo przyjaźni, a miasto piękne i przypomina mi nieco Hamburg. Pogoda jest jednak całkowicie odmienna - dodał.

- Jestem szczęśliwy. Gra w piłkę nożną to najlepsza możliwa praca. Niewiele osób może spełnić swoje marzenia z dzieciństwa, mnie się to udało - zauważył pomocnik.

Zawodnik odniósł się również do odejścia Ikera Casillasa z Realu Madryt i swojej gry dla "Królewskich".

- To było przykre. Osiągnął tam tak wiele, że sposób, w jaki został pożegnany, był przejawem całkowitego braku szacunku wobec jego osoby. Casillas jest synonimem Realu, ale mam nadzieję, że w Porto udowodni, że nadal jest wielki - podkreślił.

- Jestem dumny, że grałem w Realu przez dwa lata. Przybyłem na Santiago Bernabeu, kiedy Calderon był prezydentem, Mijatovic dyrektorem sportowym, a Schuster trenerem. Po trzech miesiącach nie było żadnego z nich, to było czyste szaleństwo - podsumował.

Rafael van der Vaart swoją przygodę z futbolem rozpoczął w Ajaxie Amsterdam. Był również zawodnikiem Hamburga, Realu Madryt i Tottenhamu. Od nowego sezonu będzie występował na boiskach Primera Division, w drużynie Realu Betis.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela