betclic

Reprezentant Holandii zagra z Borucem?

Ostatnia aktualizacja: 24/08/15 14:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. CrazyPhunk, wikicommons

27-letni holenderski pomocnik SSC Napoli Jonathan De Guzman znalazł się na celowniku beniaminka Premier League z Bournemouth – donosi "SkySports". Piłkarzem Bournemouth jest Artur Boruc.

Według najnowszych informacji docierających do nas z Wysp Brytyjskich przedstawiciele The Cherries są już w drodze do Neapolu, gdzie będą próbowali sfinalizować przenosiny doświadczonego zawodnika.

Jak na razie nie wiadomo, czy piłkarz zostanie definitywnie wykupiony przez ekipę z Vitality Stadium (klauzula w kontrakcie gracza wynosi 4,4 miliona funtów), czy też wypożyczony na dwanaście miesięcy z opcją pierwokupu.

Oprócz Wisienek, które po trzech seriach gier mają na swoim koncie trzy punkty i plasują się na dwunastym miejscu, chęć pozyskania zawodnika wyraża również szkoleniowiec Sunderlandu, Dick Advocaat.

Dla Jonathana De Guzmana przenosiny do ekipy z południowej części Anglii oznaczałyby powrót po kilkunastu miesiącach przerwy do Premier League. Wychowanek Feyenoordu Rotterdam w latach 2012-2014 bronił już bowiem barw Swansea City.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela