betclic

Reprezentant Polski do lat 18: To zgrupowanie dodało mi wiele doświadczenia

Ostatnia aktualizacja: 13/10/16 20:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Zgrupowanie, podobnie jak poprzednie, było testem przed najbliższymi meczami z Anglią i Francją. Trener chciał dać szansę pokazania się od pierwszych minut wszystkim zawodnikom – powiedział ostatnio pomocnik Lechii Gdańsk i reprezentacji Polski do lat 18, Tomasz Makowski.

Biało-Czerwoni w ostatnim czasie rozegrali dwa towarzyskie spotkania z reprezentacją Finlandii. Warto zaznaczyć, że oba mecze zakończyły się zwycięstwem podopiecznych Rafała Janasa (2:0 i 3:2) i w obu wystąpił gracz Biało-Zielonych.

- Myślę, że zgrupowanie dodało mi wiele doświadczenia. Wydaje mi się, że zaprezentowałem się z dobrej strony, ale od oceny jest oczywiście trener – przyznał po powrocie z Finlandii młody piłkarz, cytowany przez "lechia.pl".

To zgrupowanie, podobnie jak poprzednie, było testem przed najbliższymi meczami z Anglią i Francją. Trener chciał dać szansę pokazania się od pierwszych minut wszystkim zawodnikom – zaznaczył.

Cieszymy się, że możemy się sprawdzić z takim rywalem jak Anglia. Ten mecz pokaże nam na jakim poziomie w Europie jesteśmy – podsumował Tomasz Makowski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!