Resovia rozbita w Lidze Mistrzów siatkarzy

Shutterstock
Asseco Resovia Rzeszów przegrała z Cucine Lube Civitanova 0:3 (22:25, 13:25, 14:25).

Całe spotkanie trwało ledwie 67 minut i tylko pierwszy set był w miarę wyrównany. Potem Rywale już zdecydowanie przeważali, pewnie wygrywając drugą i trzecią partię.

Porażka komplikuje sytuację Resovii w grupie . W przypadku wygranej była szansa nawet na pozycję lidera, gładka porażka oznacza spadek na trzecie miejsce w grupie B.

W tabeli prowadzą siatkarze berlińskiego BR Volleys, druga jest Cucina Lube. Stawkę zamykają zawodnicy Liberca.
Asseco Resovia Rzeszów  - Cucine Lube Civitanova 0:3 (22:25, 13:25, 14:25)Asseco Resovia Rzeszów: Drzyzga, Ivović, Nowakowski, Schmitt, Rossard, Lemański, Wojtaszek (libero) oraz Jaeschke, Tichacek, Możdżonek, Perrin, Winters, Schoeps.Cucine Lube Civitanova: Sokołow, Kovar, Stankovi, Juantorena, Christenson, Candellaro, Grebennikov (libero) oraz Pasaresi, Cebulj.