betclic

Rewolucja kadrowa w Jagiellonii Białystok

Ostatnia aktualizacja: 12/05/16 14:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Na stronie internetowej Jagiellonii Białystok opublikowano nazwiska piłkarzy, których klub wystawił na listę transferową. Z drużyny mogą odejść Alvarinho, Piotr Grzelczak i Sebastian Madera.

- Decyzją sztabu szkoleniowego Żółto-Czerwonych trzech związanych wciąż ważnymi umowami z naszym zespołem zawodników będzie mogło zmienić otoczenie już w najbliższym okienku transferowym. Mowa o Sebastianie Maderze, Piotrze Grzelczaku oraz Alvarinho, którzy znaleźli się na liście transferowej Jagiellonii. Wszyscy trzej zawodnicy zmienią barwy klubowe w chwili, kiedy do klubu z Białegostoku wpłyną oferty satysfakcjonujące tak włodarzy naszego klubu, jak i zawodników. Jednocześnie większej ilości szans do zaprezentowania swoich umiejętności na wypożyczeniu poszukiwać będzie Jonatan Straus - napisano w komunikacie.

Madera przeszedł do Jagiellonii w lipcu 2014 roku z Lechii Gdańsk. W bieżącym sezonie rozegrał w jej barwach 23 mecze i zdobył jednego gola. Z trójmiejskiego zespołu do "Jagi" trafił również Grzelczak. 28-latek w trwających rozgrywkach wystąpił 31 razy i zaliczył sześć trafień. 25-letni Alvarinho został sprowadzony do Jagiellonii z Zawiszy Bydgoszcz. Na swoim koncie zapisał dziewięć występów w Ekstraklasie.

To kolejni piłkarze, którzy latem mogą odejść z klubu. Wcześniej ogłoszono, że z zespołem pożegnają się Krzysztof Baran, Martin Baran i Jan Pawłowski.

Drużyna prowadzona przez Michała Probierza zajmuje obecnie czwarte miejsce w grupie spadkowej Ekstraklasy. W sobotę jej rywalem będzie Korona Kielce.
Źródło: ASInfo
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela