betclic

Ribery: W rewanżu spodziewam się trudnej przeprawy

Ostatnia aktualizacja: 06/04/16 12:11, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Fingerhut / Shutterstock.com

Bayern swoje trzy ostatnie mecze wygrał w stosunku 1:0. Nic dziwnego, że rozbudzone apetyty bawarskich kibiców pozostają niezaspokojone. Franck Ribery uspokaja, że wkrótce worek z bramkami się rozwiąże.

Gracze z Monachium wygrali pierwszy ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów z Benficą Lizbona po bramce Arturo Vidala z drugiej minuty. Później podopieczni Josepa Guradiola bili głową w mur.

- Mieliśmy kilka szans, ale to jest Liga Mistrzów. Wynik 1:0 nie jest do końca taki zły. Mamy drużynę zdolną do osiągnięcia dobrego wyniku również w meczu rewanżowym. Teraz musimy się w pełni skoncentrować na sobotnim meczu przeciwko Stuttgartowi - powiedział Franck Ribery, który po kontuzji zdaje się na stałe wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie Bayernu.

- Wcześniej wygrywaliśmy różnicą wielu bramek, teraz przeważnie wygrywamy minimalną różnicą. To się jednak zdarza. Musimy razem pracować, żeby podnosić swój poziom i odzyskać skuteczność. Tracimy zbyt dużo piłek, nasza gra powinna być szybsza. Na początku meczu z Benficą to nam wychodziło, ale później straciliśmy swój rytm
- dodał.

- W Lizbonie spodziewam się trudnej przeprawy. Gracze Benfiki zapewne zechcą zaatakować od samego początku.Nasze głowy muszą być wolne od strachu - zakończył.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 318 dni
Ilość komentarzy: 7296
Oceny: +20559
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
25.10.2016 / 15:27:28
Nota z kwietnia. Zabierajcie już te info stąd. ;)