betclic

Ricardo Nunes: Będziemy próbowali stworzyć lepszy obraz Pogoni

Ostatnia aktualizacja: 11/05/16 07:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Nie skończymy sezonu przed momentem, w którym on faktycznie dobiegnie końca. Nadal są do rozegrania dwie gry. Będziemy próbowali stworzyć lepszy obraz Pogoni – powiedział tuż przed środowym starciem z Cracovią zawodnik Portowców, Ricardo Nunes.

Były gracz MSK Zilina w obecnie trwającym sezonie Ekstraklasy rozegrał dwadzieścia spotkań, w tym siedemnaście od pierwszej do ostatniej minuty. Dodatkowo do swojego dorobku statystycznego dołożył jeden mecz w Pucharze Polski.

– Gol w końcu nadszedł i był całkiem ładny, ale nie dał nam tego, czego chcieliśmy, więc to będzie tylko fajne wspomnienie, nic więcej. Chciałbym, żeby było dużo lepsze. Takie byłoby gdybyśmy wygrali spotkanie z Zagłębiem
– stwierdził doświadczony gracz, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

– Wiemy, że o dobre zakończenie sezonu będzie bardzo trudno. Nasze najlepsze okazje na dobre miejsce to do niedawna były spotkania u siebie z Zagłębiem i Cracovią. Teraz sytuacja jest dużo trudniejsza – zaznaczył 29-letni południowoafrykański obrońca.

– Nie skończymy sezonu przed momentem, w którym on faktycznie dobiegnie końca. Nadal są do rozegrania dwie gry. Będziemy próbowali stworzyć lepszy obraz Pogoni niż to miało miejsce w niedzielę
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela