betclic

Robak: Chcę udowodnić kibicom, że potrafię zdobywać gole

Ostatnia aktualizacja: 28/06/16 12:15, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Napastnik Lecha Poznań, Marcin Robak w zeszłym sezonie zmagał się z kontuzją stawu skokowego i nie mógł występować przez osiem miesięcy. W wywiadzie opublikowanym na stronie internetowej "Kolejorza" 33-letni piłkarz powiedział, że obecnie jest w pełni gotowy do gry.

– Poprzedni sezon był dla mnie ciężki. Teraz liczę na nowe rozdanie. Chcę się jak najlepiej przygotować do gry. Zrobię wszystko, żeby było lepiej niż ostatnio. Podchodzę do nowego sezonu z dużą nadzieją. Trzeba patrzeć przed siebie. Nie można żyć tym, co było. Mamy za chwilę początek nowego sezonu. Jestem zdrowy i wszystko jest w porządku. To dla mnie okazja, żeby udowodnić kibicom, że potrafię zdobywać bramki – powiedział Robak.

Wychowanek Konfeksu Legnica podczas swojej kariery grał również Miedzi Legnica, Koronie Kielce, Widzewie Łódź, Konyasporze, Mersinie Idman Yurdu, Piaście Gliwice i Pogoni Szczecin. Na swoim koncie ma 145 występów w Ekstraklasie, w których zdobył 65 goli.

Lech Poznań rozpocznie sezon 2016/17 od starcia z Legią Warszawa w meczu o Superpuchar Polski. Spotkanie odbędzie się 7 lipca w Warszawie.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
cebulowyskrzat
Zarejestrowany od: 871 dni
Ilość komentarzy: 1429
Oceny: +10787
Kibicuje:
Pogoń Szczecin
28.06.2016 / 14:09:15
"Zrobię wszystko, żeby było lepiej niż ostatnio"- To może być jeszcze gorzej?

Tabela