betclic

Robak coraz bliżej powrotu na boisko. "Robię wszystko, by tak się stało"

Ostatnia aktualizacja: 26/04/16 22:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek/Shutterstock

Coraz bliżej powrotu na boisko jest Marcin Robak. Napastnik poznańskiego Lecha od kilku tygodni trenuje razem z drużyną i niewykluczone, że jeszcze w tym roku wybiegnie na boisko. - Robię wszystko, żeby tak się stało - mówi snajper w rozmowie z oficjalną witryną zespołu. 

Po raz ostatni na boisku 32-letni napastnik pojawił się w październiku 2015 roku. - To faktycznie długi okres czasu. Brakuje mi już grania i czekam na to aż w końcu zagram. Ostatnio czuję się coraz lepiej. Mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie zagram. Zależy mi na tym - podkreśla Robak, który w zeszłym tygodniu miał kontrolę u lekarza. Do Jego powrót do gry przebiega pomyślnie.

- Dużo zależy od samego Marcina. Wydaje się, że z medycznego punktu widzenia wiele się poprawić nie może. Marcin czuje drobne dolegliwości i musimy je przezwyciężyć. To jednak on sam musi wiedzieć czy jest gotowy do gry - mówi trener Kolejorza Jan Urban cytowany przez lechpoznan.pl. 

- Jeszcze nie czuje komfortu w trakcie biegania. Jeśli będę się czuł gotowy na sto procent to zgłoszę to trenerowi. Wierzę, że to nastąpi już wkrótce i zagram. Nie chcę wybiec na boisko, gdy nie będę do tego przygotowany - zaznacza sam zainteresowany. 

Napastnik Kolejorza od kilku miesięcy nie może pomóc drużynie w walce o ligowe punkty i obserwuje poczynania swoich kolegów z trybun. - Spotkanie z Lechią będzie dla nas bardzo ważne. Jeśli nie wygramy to strata to miejsca dającego awans do pucharów będzie już duża. To będzie istotny mecz też z innego powodu. Chodzi też o to, żeby w dobrych nastrojach jechać na finał Pucharu Polski - kończy doświadczony zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela