betclic

Robak i Pawłowski z drobnymi urazami

Ostatnia aktualizacja: 10/01/17 09:13, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Szymon Pawłowski i Marcin Robak mają drobne problemy zdrowotne i zabrakło ich na poniedziałkowych treningach Lecha. - Myślę, że w przeciągu kilku dni będą gotowi do treningów na pełnych obciążeniach - zapewnia szkoleniowiec poznanian, Nenad Bjelica
.
Pawłowski zgłosił problemy ze zdrowiem kilka dni temu. - W trakcie zaplanowanych wcześniej treningów biegowych miał problemy z łydką. Piłkarz przejdzie dodatkowe badania diagnostyczne. Wtedy będziemy mogli powiedzieć więcej o tym urazie. To nie jest jednak nic groźnego - tłumaczy klubowy lekarz dr Paweł Cybulski cytowany przez oficjalną witrynę Kolejorza.

Na pierwszych zajęciach nie pojawił się też Marcin Robak, który ma problemy mięśniowe. - To nie jest poważny uraz, ale Marcin nie może trenować na pełnych obciążeniach. Zależy nam na tym, żeby był w stu procentach gotowy do treningów. Na razie pracuje indywidualnie - podkreśla lekarz.

Pierwszego treningu ze względu na drobne problemy nie dokończył też Radosław Majewski. Pomocnik opuścił boisko po kilkudziesięciu minutach. - Dbamy o zdrowie naszych zawodników. Wychodzą na boisko tylko wtedy, gdy są gotowi do treningu na sto procent. Cała trójka w przeciągu kilku dni powinna wrócić do formy - przyznaje chorwacki taktyk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
jajajakberety
Zarejestrowany od: 462 dni
Ilość komentarzy: 1122
Oceny: +10153
Kibicuje:
Pogoń Szczecin Polska Real Madryt
12.01.2017 / 09:06:30
Dobre podejście

Tabela