betclic

Robak liczy na pokonanie Portugalczyków. "Apetyt rośnie w miarę jedzenia"

Ostatnia aktualizacja: 30/06/16 17:51, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

- Chcieliśmy, żeby Polska zagrała na dużym turnieju w fazie pucharowej i to się udało. Wszystko, co uda się teraz osiągnąć, będzie naszym sukcesem - mówi napastnik Lecha Marcin Robak w rozmowie z oficjalną stroną zespołu z Wielkopolski.

W czwartek reprezentacja prowadzona przez trenera Adama Nawałkę zagra w ćwierćfinale Euro 2016 z Portugalią. - Widać, że biało-czerwoni są dobrze przygotowani do turnieju. Drużyna gra bardzo dobrze i choć napastnicy nie strzelają bramek, to wszyscy wierzą w sukces. W tym zespole są zawodnicy, którzy potrafią strzelać i nawet jeśli Lewandowski nie zdobył jeszcze bramki, to robią to inni - ocenia snajper Kolejorza cytowany przez lechpoznan.pl.

Udany na razie turniej w wykonaniu Polaków powoduje, że piłkarz Lecha ma nadzieję na pokonanie Portugalczyków. Jeśli to się uda biało-czerwoni zagrają w półfinale Euro. - Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Mamy przeciwnika, którego można pokonać. To dobra reprezentacja, ale nie jest tak silna jak Niemcy czy Francja - mówi Robak, który z dużym zainteresowaniem śledzi informacje dotyczące kadry.

Najbliższy rywal biało-czerwonych ma w swoim zespole dużo indywidualności, ale w trakcie Euro nie pokazały one pełni swoich umiejętności. - W grupie nie grali dobrze. Ich wyniki też nie robią wrażenia. Wiele zależy od Cristiano Ronaldo. Jeśli będzie w gorszej dyspozycji, to traci na tym cała reprezentacja. U Polaków jest inaczej, bo my jesteśmy drużyną, kolektywem. Dlatego liczę na to, że przejdziemy dalej - kończy Robak.

Początek spotkania Polaków z Portugalią w czwartek o godzinie 21:00
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!