betclic

Robak: Nie mogę się doczekać gry w piłkę

Ostatnia aktualizacja: 26/03/16 12:50, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Napastnik Lecha Poznań, Marcin Robak powraca do zdrowia po kontuzji stawu skokowego. 33-letni piłkarz ostatni raz na boisku pojawił się w październiku ubiegłego roku. Były król strzelców Ekstraklasy powiedział, że nie może doczekać się powrotu na boisko – poinformowano na portalu "Kolejorza".

– Na razie pracuje indywidualnie pod okiem trenera, ale to coś fajnego pobiegać po zielonej murawie. Tym bardziej po dłuższej przerwie. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł już trenować z piłką. Trudno powiedzieć czy z chłopakami będę mógł ćwiczyć za tydzień czy trzy tygodnie. Musimy wejść w trening i zwiększać obciążenia. Nie wiemy jak kostka będzie reagowała, gdy zacznę kopać piłkę i strzelać na bramkę – powiedział Robak.

Wychowanek Konfeksu Legnica trafił do Lecha z Pogoni Szczecin w lipcu ubiegłego roku. W bieżącym sezonie Ekstraklasy zagrał siedem razy i zdobył dwa gole.

Po powrocie do zdrowia, Robak będzie rywalizował o miejsce w składzie z Nickim Bille Nielsenem i Dawidem Kownackim. Najlepszym strzelcem mistrzów Polski jest obecnie Szymon Pawłowski.

– Wiem, że wciąż przede mną długa droga do powrotu. Najważniejsze, żeby noga była sprawa. Potem pomyślimy o treningach i meczach. Minęły już cztery miesiące od zabiegu i nie mogę się doczekać gry w piłkę
– dodał Robak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
igorplock
Zarejestrowany od: 445 dni
Ilość komentarzy: 546
Oceny: -85
Kibicuje:
Manchester United PSG Wisła Płock Polska Real Madryt
26.03.2016 / 16:05:24
robac jest shawby

Tabela