betclic

Robben nie wie, kiedy wróci do gry

Ostatnia aktualizacja: 14/09/15 14:08, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Arjen Robben, który w meczu eliminacji do mistrzostw Europy z Islandią nabawił się kontuzji mięśnia przywodziciela w lewej nodze, nie wie jeszcze , kiedy wróci do treningów. Holender przyznał, że nie chce przyspieszać procesu leczenia.

- Wiadomo, że zawsze chcesz odzyskać zdrowie najszybciej jak to możliwe, ale najważniejszą rzeczą jest obecnie powrót do sprawności beż żadnego ryzyka. Kiedy już wrócę, to pragnę grać do końca sezonu - stwierdził 31-latek.

Holenderski skrzydłowy powinien być gotowy do gry na początku przyszłego miesiąca, a już w najbliższą środę Bayern zmierzy się w Lidze Mistrzów z Olympiakosem Pireus.
- Wiemy doskonale, że od początku należy być w dobrej dyspozycji w tych rozgrywkach, szczególnie pierwszy mecz należy wygrać, aby być w pewnym sytuacji w grupie. To będzie naszym celem, jednak jestem przekonany, że nie będzie z tym problemów - mówił.

- Chcemy zagrać w finale Ligi Mistrzów, jednak to nie takie łatwe, ponieważ w Europie jest obecnie tak wiele dobrych klubów, więc musisz być w najlepszej formie przez cały czas. Nie można odpuszczać ani jednego spotkania, bo później to może się zemścić - zaznaczył Robben.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 940 dni
Ilość komentarzy: 4884
Oceny: +48190
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
14.09.2015 / 15:46:05
Niech siedzi na ławce do końca sezonu

Tabela