betclic

Robert Pich ponownie piłkarzem Śląska

Ostatnia aktualizacja: 12/01/17 13:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Trybex / Shutterstock.com

Robert Pich znów będzie grał w barwach Śląska Wrocław - poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Słowak podpisał umowę, obowiązującą do końca czerwca 2018 roku. Skrzydłowy już po raz trzeci w karierze został zawodnikiem zespołu z Dolnego Śląska.

Do klubu z Oporowskiej pierwszy raz trafił na początku 2014 roku. Szybko stał się jednym z najmocniejszych punktów drużyny Tadeusza Pawłowskiego i strzelał ważne bramki.

Jego świetna forma nie umknęła uwadze zachodnich klubów. Słowak w sierpniu 2015 roku podpisał kontrakt z 1.FC Kaiserslautern. W Niemczech nie wiodło mu się najlepiej, więc wrócił do Wrocławia - na okres półrocznego wypożyczenia. Znów grał pierwsze skrzypce, tym razem w zespole Mariusza Rumaka.

Po zakończeniu poprzedniego sezonu, ponownie próbował swoich sił w 2. Bundeslidze. Ostatecznie postanowił jednak rozwiązać swój kontrakt z niemieckim klubem.

Pich w barwach Śląska Wrocław zaliczył dotychczas 81 spotkań, w których zdobył czternaście bramek. Dwukrotni mistrzowie Polski przed rundą wiosenną zajmują dwunaste miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela