betclic

Robert Podoliński: O porażce zdecydował jeden błąd

Ostatnia aktualizacja: 18/04/16 11:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Widać, że był to mecz dwóch zestresowanych zespołów na równym poziomie. O tym, że rywal wywozi punkty z Bielska zdecydował jeden błąd - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener Podbeskidzia, Robert Podoliński.

- Bardzo podobny mecz do ostatniego spotkania, tym razem to Termalica wykorzystała błąd. Widać, że był to mecz dwóch zestresowanych zespołów na równym poziomie, które nie chcą popełnić błędu i się odkryć
- przyznał opiekun Górali, cytowany przez "tspbb.pl".

- O tym, że Termalica wywozi punkty z Bielska zdecydował właśnie jeden błąd. W końcówce chcieliśmy grać długim podaniem, zdjąłem Mateusza Szczepaniaka, który, choć gra głową bardzo dobrze, to nie wygrał chyba ani jednego pojedynku w powietrzu, a Paweł Baranowski powędrował na pozycje napastnika ponieważ potrafi stworzyć zagrożenie strzałem głową i chcieliśmy skorzystać z tego atutu - kontynuował.

- Nie udało się. Musimy przygotować się na najbliższy mecz z Górnikiem - zaznaczył były szkoleniowiec Cracovii.

- Kristian Kolcak zaliczył pozytywny występ. Nie wiem czy były choć trzy klarowne sytuacje podbramkowe, co świadczy o dobrej grze obrońców, poza tym pokazuje on jakość na treningach i nie obawialiśmy się o jego występ - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela