betclic

Robert Podoliński: Zabrakło nam siły

Ostatnia aktualizacja: 05/03/16 12:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało przed własną publicznością w piątek z Koroną Kielce 1:1 (1:0). Jak przyznał na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec gospodarzy, Robert Podoliński jest on zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

Czerwono-biało-niebiescy po 26. kolejkach plasują się w tabeli Ekstraklasy na wysokim dziewiątym miejscu. Jak do tej pory Górale, którzy na chwilę obecną mają tylko punkt straty do grupy mistrzowskiej, zgromadzili na swoim koncie trzydzieści jeden "oczek".

- Nie trzeba być wielkim znawcą futbolu, by zauważyć, że nieco opadliśmy z sił po pierwszych 45 - 55 minutach. Spodziewaliśmy się tego po wtorkowym meczu w błocie. Nie do końca nasz plan został zrealizowany, gdyż po pierwszej połowie chcieliśmy rozstrzygnąć to spotkanie na naszą korzyść, stąd graliśmy tak odważnie, agresywnie - przyznał były opiekun Cracovii, cytowany przez "tspbb.pl".

- Mieliśmy sytuacje bramkowe, jednak nie udało nam się ich wykorzystać. Przy jednobramkowym prowadzeniu, nie udało się utrzymać wyniku, próbowaliśmy grać z kontry, lecz brakło nam później sił. Wielkie uznania dla chłopaków z szatni, którzy byli w stanie po wtorku zagrać tak dobrze w pierwszej połowie i nie przegrać z Koroną - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela