betclic

Rodgers: Liverpool głodny gry i sukcesów

Ostatnia aktualizacja: 28/08/15 17:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. photofriday/Shutterstock

Szkoleniowiec Liverpoolu, Brendan Rodgers przyznał na konferencji prasowej przed meczem z West Hamem United w ramach 4. kolejki Barclays Premier League, iż spodziewa się on na Anfield zaciętej rywalizacji z Młotami. 

Ekipa z czerwonej części Merseyside bardzo dobrze weszła w bieżący sezon. Na tym etapie rozgrywek The Reds mogą pochwalić się siedmioma punktami na swoim koncie, które gwarantują im miejsce w samym czubie ligowej tabeli. 

- Dołączyli do nas nowi zawodnicy, którzy wnieśli do drużyny zapomniany ostatnio głód gry, widać to gołym okiem. Końcówka ostatniego sezonu była dla nas bardzo ciężkim przeżyciem, ale staramy się już o tym nie pamiętać - powiedział Brendan Rodgers, cytowany przez oficjalną stronę drużyny z miasta Beatlesów.

- Nasi nowi zawodnicy to zmotywowani i ambitni ludzie. Widać z jaką radością wykonują swoją pracę, dodatkowo bardzo cieszy ich pobyt w klubie. Nasza ekipa stanowi monolit, wszyscy są głodni gry i sukcesów - kontynuował.

- Nadrzędnym celem, który próbowaliśmy zrealizować podczas przedsezonowych przygotowań, było wypracowanie odpowiedniego podejścia, mentalności. W poprzedniej kampanii nie stała ona bowiem na odpowiednim poziomie, tak więc włożyliśmy w to dużo ciężkiej pracy - zaznaczył.

- West Ham United to z pewnością najtrudniejszy rywal z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w tym sezonie. Czeka nas niewątpliwie bardzo poważny test - dodał były opiekun walijskiej Swansea City.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela