betclic

Rodgers pracuje nad integracją

Ostatnia aktualizacja: 22/07/15 14:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Geoffrey Hammersley, wikipedia

W letnim okienku transferowym do Liverpoolu trafiło sześciu nowych graczy. Trener "The Reds", Brendan Rodgers powiedział na konferencji prasowej, że jest zadowolony z dokonanych wzmocnień i obecnie pracuje nad integracją drużyny.

– Mamy w składzie wiele nowych twarzy. Prawie połowa zawodników trafiła do nas w letnim okienku transferowym. Skupiamy się na tym, by piłkarze dobrze zaadaptowali się w grę drużyny. Pracujemy nad dynamiką graczy, a także spójnością drużyny. Wszyscy są w dobrej kondycji. Ostatni sezon był dla nas bardzo rozczarowujący. Musieliśmy wzmocnić skład, by zyskać pewność, że możemy osiągać lepsze wyniki. Jestem pewien, że to nam się udało. Mam dużo wiary w umiejętności sprowadzonych zawodników. To bardzo ambitni ludzie. Ma nadzieję, że teraz będziemy w stanie rywalizować na wielu frontach – powiedział Rodgers.

Do klubu z Anfield Road trafili tego lata: Adam Bogdan, Joe Gomez, Nathaniel Clyne, James Milner, Roberto Firmino i Danny Ings. Z drużyny odeszli Raheem Sterling, Iago Aspas, Sebastian Coates, Steven Gerrard, Glen Johnson i Brad Jones.

Liverpool przebywa obecnie na przedsezonowym tournee w Malezji. W piątek piłkarze Rodgersa zagrają sparing z malezyjską drużyną.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!