betclic

Rodgers: Van Gaal to najwyższej klasy menedżer

Ostatnia aktualizacja: 18/01/16 21:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF/Shutterstock

Były trener Liverpoolu, Brendand Rodgers, stwierdził, że Louis van Gaal jest światowej klasy szkoleniowcem, który może poprowadzić Manchester United do tytułu mistrzowskiego.

Menedżer z Irlandii Północnej odniósł się do zwycięstwa "Czerwonych Diabłów" z "The Reds". - To bardzo ważne dla nich zwycięstwo. Zachowali czyste konto i nie przejęli się prawdopodobnie stylem, w jakim grali - ocenił cytowany przez goal.com.

- Zdobyli trzy punkty i teraz będą patrzeć na tabelę, na to które miejsce zajmują i czują, że jeśli wygrają osiem, dziewięć czy dziesięć meczów z rzędu, to otworzy się przed nimi ogromna szansa - zaznaczył Rodgers.

- Van Gaal to najwyższej klasy menedżer. Jest niesamowicie doświadczony. Pracował z największymi klubami i wygrywał wielkie mecze - podkreślił.

- Kiedy jesteś w wielkim klubie, to nie chodzi tylko o wygrywanie, ale również o styl gry. To z tym wiąże się krytyka, jaka na niego spada. Odnosząc się jednak do jego warsztatu trenerskiego, to sądzę, że jest najwyższej klasy szkoleniowcem i takim był od wielu lat - powiedział były opiekun Liverpoolu. 
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela