betclic

Rodgers zawiedziony, ale dumny

Ostatnia aktualizacja: 05/10/15 20:17, Komentarzy: 1

0
1
Fot. photofriday / Shutterstock.com

Brendan Rodgers powiedział, że jest "bardzo zawiedziony" zwolnieniem z funkcji trenera Liverpoolu. Jednocześnie dodał, że jest dumny z możliwości prowadzenia klubu przez ostatnie trzy lata.

42-letni szkoleniowiec został zwolniony w niedzielę wieczorem po tym, gdy w dziewięciu kolejkach ligowych jego drużynie udało się wygrać zaledwie jedno spotkanie.

- Jestem oczywiście bardzo zawiedziony tym, że jestem zmuszony opuścić Liverpool. To był wielki honor i zaszczyt prowadzić jeden z najlepszych klubów piłkarskich przez ostatnie trzy lata. Każdego dnia starałem się godnie reprezentować swój klub, rozwijać możliwości piłkarskie zawodników oraz dawać powody do dumy naszym kibicom - powiedział Rodgers.

- W mojej pracy przy Anfield Road było wiele chwil, które zapamiętam do końca życia. Chciałbym podziękować zawodnikom za ich ciężką pracę i zaangażowanie. Oczekuję, że w najbliższych tygodniach drużyna się rozwinie, a swojemu następcy życzę wszystkiego dobrego - dodał.

Rodgers prowadził z ławki zespół Liverpoolu w 166 meczach. Dokładnie połowa z nich kończyła się zwycięstwami "The Reds".

Źródło: skysports.com
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
ElScouser'o
Zarejestrowany od: 756 dni
Ilość komentarzy: 910
Oceny: -691
Kibicuje:
Liverpool FC
05.10.2015 / 20:23:52
Dzieki Brendan za sezon 2013/14, za piekne chwile i za "make us dream" ktory nam sprawiles, nigdy Ci tego nie zapomnimy.YNWA!!!

Tabela