El Shaarawy zaczarował, Skorupski bez szans [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 27/02/16 20:18, Komentarzy: 7

0
7

Dublet Stephana El Shaarawy'ego i gol Miralema Pjanicia zapewniły zwycięstwo Romie w sobotnim spotkaniu 27. kolejki włoskiej Serie A z Empoli. Podopieczni Luciano Spallettiego pokonali Azzurrich 3:1. Między słupkami bramki rzymian stanął Wojciech Szczęsny, natomiast w ekipie gospodarzy bronił Łukasz Skorupski.

Pierwszy gol na Stadio Carlo Castellani padł już w 5. minucie, kiedy to El Shaarawy uderzył fantastycznie z ponad 25 metrów i trafił w samo okienko.

Ten sam zawodnik pokonał Skorupskiego ponownie w 74. minucie, ale najpierw Polak odbił piłkę uderzoną przez Mohameda Salaha, po czym Stephen umieścił ją w pustej bramce.

Dobre spotkanie rozegrał Piotr Zieliński (Empoli), z którego umiejętności Marco Giampaolo jest bardzo zadowolony.

W ostatniej minucie doliczonego czasu gry Mario Rui otrzymał czerwoną kartkę i miejscowi schodzili z boiska w osłabieniu.

Azzurri bez zwycięstwa pozostają już od ośmiu meczów, natomiast ich dwa ostatnie spotkania to porażki - najpierw z Frosinone 1:2, następnie 2:3 z Sassuolo.