betclic

"Roma nie jest faworytem do mistrzostwa"

Ostatnia aktualizacja: 26/10/15 12:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mustapha ennaimi, wikicommons

AS Roma wygrała na wyjeździe z Fiorentiną 2:1 w meczu na szczycie włoskiej Serie A. Dzięki temu piłkarze ze stolicy Włoch awansowali na pierwsze miejsce w tabeli.

Trener Romy Rudi Garcia nie uważa, żeby jego drużyna była faworytem do mistrzostwa Włoch. Przy okazji nawiązuje do niedawnej krytyki, która spadła na Romę. Media spekulowały nawet, że dni Francuza w Rzymie są policzone, w prasie padały nazwiska jego potencjalnych następców, ale na razie 51-letni szkoleniowiec umocnił swoją pozycję.

- Roma nie jest faworytem do tytułu. Nie tak dawno wszyscy byliśmy śmieciami - od trenera, przed piłkarzy, do dyrektora sportowego. Nie możemy uchodzić za faworytów do scudetto tylko dlatego, że jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli po ćwiartce sezonu. Musimy dalej robić swoje - powiedział Garcia.

Trener Romy podkreśla, że jego drużyna twardo stąpa po ziemi.

- Wierzymy w siebie. Jeśli będziemy się trzymać razem i pokażemy pokorę, to stać nas na wiele. To jednak długa droga. W meczu z Fiorentiną moi zawodnicy byli znakomici. Zarówno pod względem taktycznym, jak i mentalnym - komentuje Garcia.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela