Roma wygrała w Neapolu! Cały mecz Szczęsnego, Zieliński wszedł z ławki

Ostatnia aktualizacja: 15/10/16 17:05, Komentarzy: 12

0
12

AS Roma pokonała na wyjeździe SSC Napoli 3:1 w pierwszym sobotnim meczu 8. kolejki włoskiej Serie A.

Dwa gole dla zespołu ze stolicy strzelił Edin Dżeko. Najpierw tuż przed przerwą otworzył wynik spotkania. Na początku drugiej połowy napastnik "Giallorossich" po raz drugi pokonał Reinę.

Całe spotkanie w zespole gości rozegrał Wojciech Szczęsny. Polski golkiper skapitulował w 59. minucie po strzale głową Kalidou Koulibaly'ego. W końcówce zwycięstwo drużyny z Rzymu przypieczętował Mohamed Salah. Na murawie był już wtedy w ekipie gospodarzy Piotr Zieliński, który wszedł z ławki w 81. minucie.

Podopieczni Luciano Spallettiego zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli z 16 punktami na koncie. Roma w następnej kolejce zagra u siebie z Palermo.

Natomiast zespół prowadzony przez Maurizio Sarriego plasuje się na trzecie lokacie z 14 zdobytymi "oczkami". Drużyna ze Stadio San Paolo 23 października zmierzy się na wyjeździe z Crotone.