Roma wygrała z Chievo, Szczęsny grał cały mecz

Ostatnia aktualizacja: 08/05/16 14:47, Komentarzy: 0

0
0

W niedzielne popołudnie AS Roma pokonała Chievo 3:0 w meczu 37. kolejki Serie A. Całe spotkanie w barwach rzymian rozegrał reprezentant Polski, Wojciech Szczęsny.

Pierwszy gol na Stadio Olimpico padł w 18. minucie, a zdobył go Radja Nainggolan. Goście mieli zaraz okazję na wyrównanie, ale strzał Antonio Fiore zatrzymał polski golkiper. Po 20 minutach Antonio Rudiger wyskoczył do piłki dośrodkowanej przez Miralema Pjanicia i na tablicy wyników było już 2:0.

Wynik ustalił na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry autor asysty przy drugiej bramce, czyli wspomniany Bośniak.

Aktualnie Roma ma jeden punkt więcej od Napoli, które jednak swój mecz 37. kolejki rozegra również w niedzielę, z Torino.