Roma ze Szczęsnym w składzie zremisowała z Interem

AS Roma zremisowała na własnym stadionie 1:1 z Interem Mediolan w meczu 30. kolejki Serie A. Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Wojciech Szczęsny.

Pierwszego gola zdobyli goście. Osiem minut po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Ivan Perisić. Chorwat otrzymał prostopadłe podanie od Marcelo Brozovicia i zaskoczył polskiego golkipera strzałem w długi róg bramki.

Rzymianie doprowadzili do wyrównania w 84. minucie gry. Edin Dżeko zagrał piłkę w pole karne, a mocnym uderzeniem bramkarza rywali pokonał Radja Nainggolan.

Roma przerwała swoją serię ośmiu zwycięstw z rzędu w Serie A. Drużyna prowadzona przez Luciano Spallettiego zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli. Ma siedem punktów straty do Juventusu. Inter jest na piątej pozycji w lidze.