betclic

"Ronaldo przyszedł do Realu, aby bić rekordy"

Ostatnia aktualizacja: 14/10/15 15:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport/Shutterstock

Prezes Realu Madryt, Florentino Perez przyznał, że jest pełen uznania dla osiągnięć Cristiano Ronaldo, który we wtorek odebrał w Madrycie nagrodę Złotego Buta.

- Cristiano kolejny raz udowodnił nam jak wyjątkowym jest piłkarzem. Zaledwie kilka dni temu zdobył swoją 324 bramkę dla Realu i stał się rekordzistą naszego klubu - powiedział 68-letni prezydent "Królewskich", cytowany przez dziennik "Marca".

- Tylko on cztery razy odebrał Złotego Buta. Jesteśmy dumni, że mamy go w swojej drużynie. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że jest prawdziwą legendą tego zespołu - kontynuował.

- Jego statystyki pomagają mu zapisać się na kartach historii klubu. To dlatego tutaj przyszedł - aby bić rekordy i wygrywać wszystko, co tylko można. Pomimo swoich osiągnięć, dalej jest głodny sukcesów. To wybitny talent z niesamowitą etyką pracy. Wciąż nie jest zadowolony, choć przecież zdobył już tak wiele - podsumował.

30-letni Portugalczyk jest zawodnikiem "Los Blancos" od lipca 2009 roku. Jego kontrakt będzie obowiązywał jeszcze przez trzy lata.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela