betclic

Rooney chwali kolegów z Manchesteru United

Ostatnia aktualizacja: 27/10/15 08:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Wayne Rooney chwali klubowych kolegów - Anthonego Martiala, Memphisa Depaya i Chrisa Smallinga. Ostatni z nich jest zdaniem kapitana "Czerwonych Diabłów" jednym z najlepszych środkowych obrońców na świecie.

Martial ma bardzo udane wejście do Manchesteru United. Po niespodziewanym transferze został wybrany w najlepszym piłkarzem Premier League we wrześniu.

- Początek Martiala w Manchesterze United jest niesamowity. W tym sezonie będzie dla nas bardzo ważnym piłkarzem. To prawdopodobnie nasz najszybszy zawodnik. Być może jest nawet najszybszy w całej lidze - Rooney komplementuje Francuza.

Latem do Manchesteru United trafił jeszcze jeden młody piłkarz - to Memphis Depay. 

- To bardzo dobrzy piłkarze. Są bardzo utalentowani. Jeśli będą się uczyć, to możemy mieć nadzieję, że będą grać tak jak kiedyś Ronaldo i ja. To byłoby wspaniałe dla całej drużyny. Najważniejsze, że obaj chcą się uczyć. Jestem pewien, że bardzo skorzystają na pracy z Louisem van Gaalem i staną się jednymi z najlepszych piłkarzy świata - uważa Rooney.

Kapitan Manchesteru United poświęcił też kilka ciepłych słów Chrisowi Smallingowi, który znakomicie rozpoczął nowy sezon. 25-letni stoper stał się prawdziwą opoką "Czerwonych Diabłów".

- Jest niesamowity. To jeden z trzech najlepszych środkowych obrońców na świecie. Już jest bardzo dobry, ale cały czas się rozwija, by być liderem defensywy. To wspaniałe zarówno dla Manchesteru United, jak i dla reprezentacji Anglii. Mam nadzieję, że pomoże nam osiągnąć sukces - powiedział Rooney.
Źródło: skysports.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela