betclic

Rooney: Moja rehabilitacja przebiega zgodnie z planem

Ostatnia aktualizacja: 15/03/16 21:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mitch Gunn/Shutterstock

Kapitan Manchesteru United, Wayne Rooney w rozmowie z angielskimi mediami zapewnił, że jego rehabilitacja po kontuzji kolana przebiega zgodnie z planem, ale nie powiedział, kiedy wróci na boisko.

- Mam nadzieję, że moja przerwa w grze nie potrwa już zbyt długo. Nie jestem pewien, ale myślę, że wrócę po przerwie na spotkania reprezentacji. Oczywiście nie zagram dla Anglii, ale niedługo potem kibice znów powinni zobaczyć mnie na boisku - powiedział Rooney.

- Obecnie nie jest źle, ale jesteśmy ostrożni. Po takim urazie ciężko przyspieszyć powrót na boisko i do wysokiej formy.Takie działanie może spowodować jeszcze większe uszkodzenia - dodał Anglik.

- W zależności od sytuacji w pucharach - może nam zostać dziesięć meczów do końca sezonu. Do tego dochodzą spotkania towarzyskie kadry, więc powinienem mieć wystarczająco dużo czasu na dojście do formy przed Mistrzostwami Europy - zaznaczył pomocnik Czerwonych Diabłów. 

"Wazza" opuścił ostatnie osiem meczów Czerwonych Diabłów. Pewnym jest, że pomocnika na pewno nie zobaczymy w czwartkowym meczu z Liverpoolem i derbowym starciu z Manchesterem City.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!