betclic

Rooney: Nie baliśmy się tak, jak w przeszłości

Ostatnia aktualizacja: 30/06/16 18:15, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Reprezentacja Anglii w 1/8 finału Euro 2016 przegrała 1:2 z Islandią i odpadła z turnieju. Po porażce z prowadzenia kadry zrezygnował Roy Hodgson. Jednak zdaniem Wayne'a Rooneya, Synowie Albionu mają naprawdę dobry zespół.

- Uważam, że podczas tego turnieju nie obawialiśmy się będąc na boisku, tak jak to miało miejsce w przeszłości. Jednak tym razem nie byliśmy wystarczająco skuteczni, za co zapłaciliśmy bardzo wysoką cenę - stwierdził "Wazza".

- Nie możemy zapominać, że Hodgson wprowadził do drużyny wielu młodych piłkarzy. Przyszłość naszej drużyny może być wspaniała. Niestety, na tym turnieju przegraliśmy, ale niedługo może być znacznie lepiej - zaznaczył kapitan Manchesteru United i równocześnie dodał, że nowy szkoleniowiec, który obejmie Anglików, "nie będzie miał łatwego zadania".

- Nieważne, kim będzie, ale mam nadzieję, że będzie to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który tchnie w nas ducha walki - zaznaczył pomocnik.

Zdaniem mediów na Wyspach następcą Hodgsona zostanie Gareth Southgate.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
tyskie871
Zarejestrowany od: 1709 dni
Ilość komentarzy: 484
Oceny: +2688
Kibicuje:
Manchester United Liverpool FC Pogoń Szczecin Real Madryt
04.07.2016 / 07:54:29
rooney weź ty już spierdalaj drewniaku bo na tym euro aż zdziadziałeś aż przykro było patrzeć!Dobry zespół? Tą zgraje pizd nazywasz dobrym zespołem! ?!! Chyba ci się we łbie popierdoliło!
Junior starszy
SzadAkrobata
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 337
Oceny: +274
Kibicuje:
Arsenal Londyn
30.06.2016 / 18:22:39
Ty to kurwa spierdalaj świnie zapylać drewniaku jebany... wszędzie sie pcha skurwiel a jest słaby na siłe robią go kapitanem a nic nie gra w MU to samo jebać świński ryj