betclic

Rosberg: Będę cisnął, choć do Hamiltona daleko

Ostatnia aktualizacja: 20/10/15 18:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MrSegui / Shutterstock.com

W ten weekend Formuła 1 zawita do Stanów Zjednoczonych. Oto, co przed zawodami powiedzieli wybrani kierowcy, cytowani przez autoklub.pl.

FERNANDO ALONSO
- Wiemy, że będzie nam ciężko w niektórych obszarach, co już widzieliśmy w tym roku, ale będziemy ciężko pracowali nad dalszym postępem i kolejnym pozytywnym wynikiem. Tor jest hybrydą wielu obiektów z całego świata, co sprawia, że ciężko ustawić samochód, ale precyzyjny i dobrze wyważony bolid z pewnością będzie pomocny. Lubię jeździć do Austin, tam jest fantastyczna atmosfera i miasto, które kocha wyścigi. Tor jest fajny do jazdy, ponieważ jest zwariowany i trzeba być w stu procentach skupionym przez całe okrążenie.

LEWIS HAMILTON: - Nauczyłem się w tym sporcie, że nic nie jest zagwarantowane. Jadę na ten wyścig z takim samym nastawieniem, jakie miałem przez cały rok. Zostały cztery wyścigi w tym roku w drodze po mistrzostwo. Dam z siebie wszystko i jeśli wyjadę stamtąd w kowbojskim kapeluszu, to będzie niesamowite.

NICO ROSBERG: - Wizyta w fabrykach i widząc tych wszystkich szczęśliwych ludzi, to dało mi motywację, której potrzebowałem po ciężkiej niedzieli w Rosji. Cały zespół zasłużył na ten moment i to co razem osiągnęliśmy, jest niesamowite. Oby to był dopiero początek. Przy czterech wyścigach, które nam pozostały i przy dużej stracie do Lewisa to jest jasne, że tytuł jest daleko. Jednak nie rezygnuję i będę cisnął do końca licząc na trochę zabawy w ostatnich rundach sezonu.

DANIEL RICCIARDO: - Uwielbiam Austin. To bezpieczny tor, ale dający frajdę z jazdy. Jest chyba najlepszy w kalendarzu, jeśli chodzi o wyprzedzanie. Uwielbiam muzykę, uwielbiam bary, a szczególnie lubię muzykę na żywo w barach - coś takiego jest w Austin, to rodzaj kultury, który naprawdę mi pasuje. 

NICO HULKENBERG: - Z nowych torów w kalendarzu myślę, że Austin jest moim ulubionym. Mieszanka zakrętów sprawia, że fajnie tam się jeździ. Tor jest płynny i łatwo złapać rytm. To pracowity weekend na torze, jak i po za nim. Powinniśmy być tam konkurencyjni i w dobrej formie.
Źródło: autoklub.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!