betclic

Rosberg: będę gonił Hamiltona

Ostatnia aktualizacja: 05/10/15 14:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Jaggat Rashidi / Shutterstock.com

W ten weekend Formuła 1 zawita do Rosji. Oto co przed wyścigiem w Soczi mówią cytowani przez autoklub.pl wybrani kierowcy. 

LEWIS HAMILTON: - Suzuka to był dla mnie wyjątkowy weekend i kolejny fantastyczny wynik dla zespołu. Każdy znów wykonał niesamowitą pracę. Samochód spisywał się w Japonii niewiarygodnie, więc miejmy nadzieję, że będzie tak samo w pozostałych wyścigach, zaczynając od Soczi. W zeszłym roku pierwszy raz w mojej wyścigowej karierze miałem doświadczenie z Rosją i mieliśmy tam świetny wyścig. Tor jest dobrze poskładany - długie proste, interesujące zakręty i miejsca do wyprzedzania. Dobrze było wygrać pierwszy wyścig F1 w Rosji i to było fantastyczne, że wtedy udało się zdobyć tytuł dla zespołu. Mam nadzieję, że ten weekend dodamy do tych wspaniałych wspomnień.

NICO ROSBERG: - Zostało nam pięć wyścigów i chociaż w mistrzostwach strata do Lewisa jest dość duża, dla mnie to jeszcze nie koniec. Cały zespół spisuje się bardzo dobrze w tym roku - w fabryce i garażu - i mam samochód, jakiego potrzebuję do walki o najwyższy stopień podium. Podobała mi się nasza pierwsza wycieczka do Rosji w zeszłym roku i to był niesamowity weekend dla zespołu i będę zawsze pamiętał ich ciężka pracę, którą wtedy wykonali. Zamierzam dobrze wykorzystać te wszystkie narzędzia, które mi dają i zdobyć najlepszy wynik.

DANIEL RICCIARDO: - Organizatorzy wykonali wspaniałą pracę, jeśli chodzi o zaplecze, wszystko jest na najwyższym poziomie. Na całym odcinku sekcji stadionowej są trybuny, co generuje dobrą atmosferę. Jednak w samochodzie to wygląda tak: zakręt 90 stopni – prosta - zakręt 90 stopni - prosta, tak więc jeśli chodzi o satysfakcję kierowcy, jest słabo. Samo Soczi jest zaskakujące.

Źródło: autoklub.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!