betclic

Rosberg: Nie chcę żadnych wakacji!

Ostatnia aktualizacja: 30/11/15 20:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ZRyzner / Shutterstock.com

Nico Rosberg pierwszy raz w karierze wygrał trzy kolejne Grand Prix. Nic dziwnego, że po wieńczącym sezon wyścigu to on był najbardziej zadowolony. Oto, co mówili kierowcy cytowani przez autoklub.pl:

NICO ROSBERG:
 - Jestem podekscytowany tym, jak zakończył się sezon. Następny może nadejść w każdej chwili. Dla mnie może zacząć się nawet jutro - nie ma problemu. Nie potrzebuję żadnych wakacji! Dziękuję za wsparcie, dziękuję mojemu teamowi. Dzisiaj znowu otrzymałem absolutnie zdumiewający samochód, po prostu niewiarygodny. Jestem zachwycony! Z Lewisem zawsze ciężko jest się ścigać. On wykonuje wspaniałą pracę i jest jednym z najlepszych w stawce, a zatem zwycięstwo nad takim rywalem smakuje jeszcze lepiej. Przez cały czas walczymy ze sobą w zespole. Dlatego się ścigam, dla takich pojedynków. 

LEWIS HAMILTON: - To był zdumiewający rok. Cieszę się również z tego, że mistrzostwa już się zakończyły. Naprawdę muszę zdjąć czapkę z głowy przed zespołem, który zbudował ten zdumiewający samochód. Dzisiejsze pit stopy, tempo przez cały rok przekroczyły nasze własne oczekiwania. Naprawdę pokazaliśmy, że Mercedes-Benz jest najlepszym teamem na świecie. 

KIMI RÄIKKÖNEN: - Ten sezon rozpoczęliśmy lepiej, ale rok nie był dla mnie idealny. Czasem tak się zdarza. Miałem tempo, jednak przytrafiały się błędy i problemy, tego typu rzeczy. A zatem końcowe wyniki wiele razy nie były wspaniałe. W ten weekend poszło lepiej. Wszystko dobrze funkcjonowało, wszystko poszło gładko, samochód dobrze się prowadził. Oczywiście, nie wystarczyło to do pokonania tych dwóch facetów, ale zrobiliśmy co się dało. 
Źródło: autoklub.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!