betclic

Rosberg: To był najgorszy z możliwych scenariuszy

Ostatnia aktualizacja: 24/05/16 10:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ZRyzner / Shutterstock.com

Przed Grand Prix Monako głos zabrał Nico Rosberg. Kierowca wypowiedział się nie tylko o nadchodzącym weekendzie, ale również wrócił do wydarzeń z poprzedniego wyścigu, gdy on i Lewis Hamilton wyeliminowali się ze stawki tuż po starcie.

- Byłem zmartwiony tym co wydarzyło się w Hiszpanii – jeśli chodzi o mnie, ale przede wszystkim o zespół. Jesteśmy razem i wiem, że wszyscy ciężko pracują  nad stworzeniem tych niesamowitych samochodów, więc dla nas pozostawienie ich obydwóch w żwirze jest najgorszym z możliwych scenariuszy. Rozmawialiśmy o tym i czas zostawić to za sobą - powiedział, cytowany przez autoklub.pl.

- Teraz Monako, jeden z moich domowych wyścigów, tor kierowców. Tutaj dorastałem i mieszkam do tej pory, więc to zawsze dla mnie wyjątkowy weekend. Pamiętam każdy zakręt z czasów szkolnych i zawsze mam tam wielkie wsparcie ze strony mojej rodziny, przyjaciół i kibiców, co zawsze daje dodatkowy impuls podczas weekendu. To niesamowite, że wygrywałem ten wyścig przez ostatnie trzy lata, wiem jednak, że z Lewisem to będzie ciężko powtórzyć. Ferrari i Red Bull też są mocni. Czuję się pewnie i czekam na walkę - dodał lider tegorocznej klasyfikacji kierowców.
Źródło: autuklub.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!