Rosja: Jędrzejczyk na ławce, Terek lepszy od Krasnodaru

Ostatnia aktualizacja: 01/12/16 19:33, Komentarzy: 2

0
2

Terek Grozny pokonał u siebie FK Krasnodar 2:1 (2:0) w czwartkowym spotkaniu 16. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

Na obiekcie im. Akhmata-Khadiego Kadyrowa całe zawody z ławki rezerwowych oglądał Artur Jędrzejczyk.

Prowadzenie gospodarzom dał dwadzieścia minut przed przerwą strzałem głową Urugwajczyk Facundo Julian Piriz, a osiem minut później podwyższył płaskim strzałem w długi róg Rumun Gheorghe Teodor Grozav.

Po zmianie stron piłkę niefortunnie skierował do własnej siatki Wenezuelczyk Wilker Jose Angel, ale na więcej przyjezdnych nie było już stać. "Byki" doznały w ten sposób trzeciej porażki w tym sezonie i spadły na piąte miejsce w tabeli. Zespół z Czeczenii natomiast po ósmym zwycięstwie awansował na czwartą pozycję w klasyfikacji.

* * * * * *
Wyniki zakończonych czwartkowych spotkań:

Terek Grozny - FK Krasnodar 2:1 (2:0)
Bramki: Piriz 25, Grozav 33 - Jose Angel 72-samobójcza.

Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa 4:0 (2:0)
Bramki: Mollo 17-karny, Tkaczew 45, Pasquato 59, Kornilenko 70.

Tom Tomsk - Lokomotiw Moskwa 1:6 (0:0)
Bramki: Bicfalvi 48 - Kołomejcew 51, 82, Manuel Fernandes 67, Denisow 71, Maicon 76, Ignatiew 79.
Czerwona kartka: Kasyan (62, Tom).