Rosja: Jędrzejczyk wszedł w 21 minucie, wygrana Krasnodaru

Ostatnia aktualizacja: 02/10/16 21:06, Komentarzy: 1

0
1

FK Krasnodar pokonał przed własną publicznością Rubin Kazań 1:0 (1:0) w niedzielnym meczu 9. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

W ekipie gospodarzy po dwudziestu minutach gry na murawie pojawił się Artur Jędrzejczyk. Obrońca reprezentacji Polski zastąpił kontuzjowanego Witalija Kałeszina.

Zwycięskiego gola dla "Byków" zdobył tuż przed przerwą Ari. Dla Brazylijczyka było to trzecie trafienie w tym sezonie, dzięki któremu zespół z południa Rosji awansował na szóste miejsce w tabeli.

Zespół z Tatarstanu doznał natomiast czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na dziesiątej pozycji w klasyfikacji.

Na czwartą lokatę przesunął się FK Rostów po zwycięstwie nad CSKA Moskwa 2:0. Obrońcy tytułu po pierwszej przegranej w sezonie spadli na trzecie miejsce w tabeli.