Rosja: Podział punktów w Samarze

Ostatnia aktualizacja: 21/10/16 19:24, Komentarzy: 0

2
0

Krylja Sowietow Samara zremisowała z Arsenałem Tuła 1:1 (1:1) w pierwszym piątkowym spotkaniu 11. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

Na Metallurg Stadium oba gole padły jeszcze w pierwszej połowie po trafieniach z rzutów karnych. Najpierw "jedenastkę" wykorzystał dla gospodarzy Francuz Yohan Mollo, a tuż przed przerwą wyrównał w podobny sposób Kostarykanin Felicio Brown Forbes.

Miejscowi całą drugą połowę grali w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę ujrzał Jewgienij Baszkirow, ale przyjezdni nie potrafili tego wykorzystać i zdobyć zwycięskiego gola.

Po czwartym podziale punktów w tym sezonie Krylja nadal zamyka tabelę, natomiast Arsenał zremisował po raz szósty w bieżących rozgrywkach i jest trzynasty w klasyfikacji.