Rosja: Rubin Kazań remisuje z FK Ufa

Ostatnia aktualizacja: 01/05/16 13:47, Komentarzy: 0

0
0

FK Ufa zremisowała na własnym stadionie 1:1 z Rubinem Kazań w meczu 26. kolejki ligi rosyjskiej. Goście od 63. minuty spotkania musieli grać w dziesiątkę, bo czerwoną kartką ukarany został Rusłan Kambolow.

Pierwszego gola gospodarze zdobyli w 21. minucie gry. Na listę strzelców wpisał się Dmitrij Sysuev, któremu asystował Oleksandr Zinczenko. Wynik na 1:1 ustalił dwie minuty przed przerwą, Magomed Ozdojew.

Po remisie, Rubin zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Ma siedem punktów przewagi nad zespołem z Ufy, który znajduje się w strefie barażowej.

Dzisiaj w Priemjer Lidze rozegrane zostaną jeszcze trzy mecze. Mordowija Sarańsk zmierzy się z Rostowem, Terek Grozny zagra z Krylją Sowietow Samara, a Krasnodar podejmie Anży Machaczkała.