Rosja: Trzeci remis Lokomotiwu Moskwa

Ostatnia aktualizacja: 15/08/16 08:29, Komentarzy: 0

0
0

Tierek Grozny w meczu trzeciej kolejki Priemjer Ligi zremisował na własnym stadionie 1:1 z Lokomotiwem Moskwa. Dla stołecznej drużyny był to trzeci podział punktów z rzędu.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w piątej minucie gry. Ablaye Vieux M'Bengue przeprowadził rajd prawą stroną boiska i podał do Olega Iwanowa, a ten wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Goście doprowadzili do wyrównania dwie minuty przed przerwą. Petar Skuletić otrzymał podanie od Aleksandra Samedowa i oddał strzał, a piłka wpadła do bramki, odbijając się wcześniej od jednego z obrońców.

Lokomotiw od 78. minuty meczu musiał grać w osłabieniu. Swoją drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Nemanja Pejcinović.

Po remisie Tierek zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Lokomotiw ma o jeden punkt mniej i jest dwunasty.