Rosja: Zenit lepszy od Spartaka Moskwa

Ostatnia aktualizacja: 02/10/16 20:06, Komentarzy: 0

0
0

Zenit Sankt Petersburg pokonał na własnym stadionie Spartak Moskwa 4:2 (2:2) w szlagierowym meczu 9. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

Gospodarze przed przerwą dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale przyjezdni dwukrotnie odrabiali straty. Po zmianie stron o sukcesie ekipy znad Newy zdecydowały gole Belga Aksela Witsela i Brazylijczyka Giuliano z rzutu karnego na trzy minuty przed końcem zawodów.

Stołeczna drużyna po drugiej porażce z rzędu zachowała jeszcze pozycję lidera, ale już tylko lepszą różnicą bramek wyprzedza Zenit, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał i odniósł piąte zwycięstwo.

* * * * * *
Zenit Sankt Petersburg - Spartak Moskwa 4:2 (2:2)
Bramki: Criscito 20-karny, Dziuba 33, Witsel 61, Giuliano 87-karny - Bocchetti 28, Ze Luis 37.