betclic

Rossiter: Na finał Drużynowego Pucharu Świata chcę mieć możliwie najsilniejszy skład

Ostatnia aktualizacja: 26/02/16 19:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. stiopa, wikipedia

Alun Rossiter cieszy się z faktu, że Scott Nicholls odważnie zadeklarował walkę o miejsce w składzie Wielkiej Brytanii na finał Drużynowego Pucharu Świata. 

Najbardziej prestiżowe żużlowe zawody w tym roku zaplanowano na 30 lipca na torze National Speedway Stadium w Manchesterze.

Przed 37-letnim żużlowcem, który siedmiokrotnie indywidualnie sięgał po krajowy prymat, trudne wyzwanie, bowiem faworytami do nominacji selekcjonera uważani są Tai Woffinden, Chris Harris, Robert Lambert, Craig Cook i Danny King.

- Tak naprawdę nie interesuje mnie zbytnio to, co się wydarzyło w przeszłości. Moim priorytetem jest, aby mieć możliwie najsilniejszy skład do wyboru na finał Drużynowego Pucharu Świata, który jest dla nas ogromnym wydarzeniem - podkreślił Rossiter dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix. 

- Scott daje nam opcję jakością, bowiem nie będzie nikogo z większym doświadczeniem, w dodatku znającym nowy tor do czasu tego turnieju. Wie jednak, że nie ma gwarancji wyboru - zaznaczył menedżer Swindon Robins. 

- Muszę uważnie monitorować formę każdego zawodnika przed podjęciem tej decyzji. Deklaracja Scotta jest jednak pozytywnym impulsem dla nas. Myślę, że pozwoli to utrzymać chłopaków w optymalnej dyspozycji przed turniejem - dodał Rossiter. 

(za speedwaygp.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!